Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Budynek mini

28 listopada 2016 roku w godzinach od 10.00 do 14.00 na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Katowicach odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału, podczas którego wszyscy zainteresowani studiami na kierunkach: Fizjoterapia, Pielęgniarstwo, Położnictwo, Elektroradiologia, Coaching Medyczny będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną ww. kierunków oraz uczestniczyć w warsztatach położniczych, pielęgniarskich, fizjoterapeutycznych i psychologicznych.

Nauczyciele akademiccy i studenci przekażą osobom odwiedzającym wiele istotnych informacji na temat ofert kształcenia na Wydziale. Uczestnicy zdobędą również cenne informacje o perspektywach zatrudnienia absolwentów ww. kierunków.

W ramach Dnia Otwartego Wydziału zajęcia będą się odbywać w Katowicach-Ligocie:

  • w Centrum Dydaktycznym Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przy ul. Medyków 12c,
  • w budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przy ul. Medyków 12,
  • w Obiekcie Sportowym Zakładu Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu Katedry Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przy ul. Medyków 8,
  • w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Medyków 8b.

Ponadto w Katowicach przy ul. Francuskiej 20/24, gdzie posadowiony jest Zakład Propedeutyki Pielęgniarstwa Katedry Pielęgniarstwa również będzie przedstawiona oferta edukacyjna z kierunku Pielęgniarstwo.

W Bibliotece Głównej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Warszawskiej 25 można zapoznać się z ekspozycją dawnego sprzętu medycznego przygotowaną ze zbiorów Zakładu Propedeutyki Pielęgniarstwa Katedry Pielęgniarstwa Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Szczegółowy program


[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.