Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Trofea

Tym prestiżowym wyróżnieniem zarząd Organizacji Środowiskowej AZS w Katowicach nagrodził absolwenta Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w trakcie tegorocznej Gali Śląskiego Sportu. Wyróżnienie przyznano "w uznaniu za pracę włożoną na rzecz rozwoju śląskiego środowiska akademickiego".

Maciej Wroński jest wieloletnim działaczem AZSu SUM, członkiem zarządu Klubu, prezesem kadencji 2013-2015, w czasie której nasza Uczelnia osiągnęła najwyższy od lat wynik, zdobywając tytuł wicemistrza Polski klasyfikacji Uczelni Medycznych. Wielokrotnie uczestniczył w organizacji imprez sportowych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim, takich jak Akademickie Mistrzostwa Polski i Śląski oraz Mistrzostw Polski Uczelni Medycznych.

20160706 ana m

Za zaangażowanie w działalność na rzecz Związku Maciej Wroński otrzymał w 2015 roku srebrną odznakę AZS. Laureat jest również aktywnym zawodnikiem AZS SUM, z sukcesami reprezentującym naszą Alma Mater na mistrzostwach w judo i żeglarstwie.

20160706 ana m

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


[Przesłano przez: Agata Kalfarska-Winkler]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.