Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
mgr Katarzyna Brukało

Mgr Katarzyna Brukało, wykładowca z Zakładu Polityki Zdrowotnej Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zdobyła wyróżnienie w konkursie Młodzi Zdolni 2016 – Mój pomysł dla Polski, w edycji Nauka.

Konkurs  został zorganizowany przez Agencję Wydawniczo-Reklamową WPROST w celu wsparcia młodych ludzi zainteresowanych rozwojem i praktycznym zastosowaniem nauki oraz promocji nowatorskich pomysłów.

W konkursie mogły uczestniczyć osoby urodzone w roku 1986 i młodsze, które wypełniły formularz zgłoszeniowy bazujący na dotychczasowych osiągnięciach naukowych oraz na opisie pomysłu na pracę badawczą, której wyniki mogłyby być zrealizowane w Polsce.

Zgłoszony przez mgr Katarzynę Brukało  projekt "Polityka żywnościowa państwa jako instrument przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu"  jest elementem obecnie realizowanej przez nią pracy doktorskiej, której celem jest analiza dotychczasowych działań podejmowanych na szczeblu rządowym i samorządowym w zakresie polityki żywienia osób wykluczonych społecznie (ubogich, niepełnosprawnych, samotnych, bezrobotnych, etc.) zarówno w kontekście działań systemowych (podejmowanie decyzji, kierowanie środków finansowych, ewaluacja programów), jak i  pod względem żywieniowym (jakość i ilość gwarantowanej pomocy).

Gratulujemy!


[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

 

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.