Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Plakat TDP

W  związku  z 2 etapem   wyścigu    kolarskiego  „73 Tour de Pologne”, którego trasa  będzie przebiegać na  terenie miasta Katowice  wystąpią  utrudnienia w ruchu ulicznym, polegające na zamknięciu ulic, zmianach lokalizacji przystanków autobusowych i tramwajowych, jak również zostaną  wstrzymane kursy linii tramwajowych i autobusowych na poszczególnych odcinkach,  uprzejmie informuję, iż w dniu  13 lipca 2016 r.  dla pracowników  świadczących pracę w budynku Rektoratu  przy ul. Poniatowskiego 15 w Katowicach, w budynku Biblioteki Głównej przy ul. Warszawskiej 14   został ustalony czas pracy do godziny 1200 

W pozostałych ośrodkach Uczelni kierownicy jednostek organizacyjnych mogą indywidualnie dokonać zmiany czasu pracy tym pracownikom, którzy ze względu na  ww. wyścig będą mieć  utrudnienia z dojazdem z pracy do miejsca zamieszkania.

Szczegółowe informacje o zmianach w komunikacji miejskiej w związku z 2 etapem Tour de Pologne można uzyskać na stronie internetowej  KZKGOP w Katowicach  /www.kzkgop.pl lub  www.katowice.eu

Kierownik Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych
dr n prawn. Helena Wicher                    


[Przesłano przez: Ewa Drzeżdżon]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.