Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Plan biznesowy

W dniach 17-19 czerwca br. w Parku Naukowo-Technologicznym Brukowa Business Center, w Łodzi, będzie organizowana pierwsza edycja Startup Sprint Łódź. Startup Sprint jest trzydniowym wydarzeniem, w trakcie którego uczestnicy rozwijają swoje idee biznesowe lub prosperujące firmy. Efekty ich pracy są prezentowane w niedzielne popołudnie przed jury i inwestorami. Uczestników wspiera grono mentorów.

Po Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Katowicach Startup Sprint zagości w Łodzi. Uczestnicy będą mieli okazję do współpracy w gronie piętnastu doświadczonych mentorów. W ich gronie znajdą się m.in.: Arkadiusz Piechocki z SpeedUp Venture Capital Group, Michał Olszewski z Starter Rocket, Karolina Liberka z Marketingu w Praktyce, Jasiek Kowalski z CoWalski - Aleja inspiracji, Zbigniew Klepacz z Klepacz Wąsik Wójcik Radcowie Prawni, Tomasz Kolinko z AppCod.es, Radosław Szczygieł z Radek Szczygieł Design, Filip Miłoszewski z Listonic, Marta Bellon z Business Insider Polska, Przemysław Pomykalski z Uniwersytetu Łódzkiego, Przemysław Turowski z Brukowa Business Center, Anna Szwiec z Sabre Poland, Magdalena Wysocka z Naspers Classifieds.

Bionic arm?

W piątkowy wieczór uczestnicy zgromadzą się, aby w czasie jednej minuty przedstawić swoje pomysły. Następnie podzielą się na zespoły, zaczną pracę nad projektami. W czasie całego wydarzenia wspierać ich będą specjaliści z różnych dziedzin. Uczestnicy Sprintu będą mieli okazję zasięgnąć wiedzy m.in. dotyczącej sprzedaży, finansowania projektu, nawiązywania relacji z mediami, marketingu, aspektów prawnych, nawiązywania relacji biznesowych.

Organizatorem Startup Sprint Łódź jest park naukowo-technologiczny Brukowa Business Center oraz działający w jego ramach Inkubator Elektrotechniki.

Wydarzenie jest dedykowane dla osób, które mają własny pomysł na biznes, dla tych którzy prowadzą już własną firmę i chcą ją z sukcesem rozwinąć. Dla wszystkich tych, którzy szukają osób do zespołu, chcą do niego dołączyć lub kreatywnie spędzić weekend.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, jedną z głównych jest weekendowy pobyt w Karpaczu dla całego zwycięskiego zespołu.

Panele

Startup Sprint Łódź to okazja do zdobycia praktycznej wiedzy od doświadczonych ekspertów, rozwinięcia pomysłu lub firmy, zdobycia finansowania, poznania nowych ludzi, a także kreatywnego spędzenia weekendu i zdobycia nagród.

Wydarzenie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: lodz.startupsprint.org

 


[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.