Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Dyplom

Studenci działający w Kole Naukowym przy Katedrze i Klinice Pediatrii i Endokrynologii Dziecięcej Wydziału Lekarskiego w Katowicach SUM: Dominika Tobolska, Miłosz Lorek, Krzysztof Maria Wilczyński, Elżbieta Mazgaj, zdobyli pierwsze miejsca na 11th Białystok International Medical Congress for Young Scientists za prace: „Relations between chronotype, personality and social fear in students” oraz „Influence of chronotype on cortizol level and it’s links with social fear”.

Opiekunem koła jest dr hab. n. med. Aneta Gawlik, a kierownikiem Katedry prof. dr n. med. Ewa Małecka-Tendera.

Gratulujemy!

Dyplom II