Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Logo konferencji

Polskie Towarzystwo Krioterapii ma zaszczyt zaprosić wszystkich sympatyków oraz zainteresowanych do udziału w II SYMPOZJUM POLSKIEGO TOWARZYSTWA KRIOTERAPII WROCŁAW 11.05.2016

ORGANIZATORZY:
Polskie Towarzystwo Krioterapii
CREATOR Sp. z o.o. – Główny Sponsor

MIEJSCE KONFERENCJI:
Klub Creator – „Strefa Spotkań"
ul. Szybowcowa 23, Wrocław

ADRES KOMITETU NAUKOWEGO I ORGANIZACYJNEGO:
Polskie Towarzystwo Krioterapii 
41-902 Bytom ul. Batorego 15
Tel./faks: 32 7861630, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFORMACJE
Formularz uczestnictwa należy przesłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres Komitetu Naukowego i Organizacyjnego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25.04.2016 roku.

Komitet Naukowy przyjmuje zgłoszenia prac, które nie były dotychczas publikowane, do wygłoszenia podczas sesji ustnej. Streszczenie pracy w języku polskim (wypełniony formularz streszczenia pracy) należy przesłać pocztą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 17.04.2016 roku.  

Opłata za uczestnictwo w Sympozjum wynosi: 150,00 PLN, dla członków Polskiego Towarzystwa Krioterapii 100,00 PLN, a dla studentów 50,00 PLN. Obejmuje ona udział w sesjach naukowych, materiały konferencyjne oraz catering w trakcie przerw między sesjami. Opłaty należy dokonać przelewem na konto bankowe Polskiego Towarzystwa Krioterapii do dnia 25.04.2016 roku, w tytule przelewu wpisując: opłata konferencyjna – imię i nazwisko.

Dane do przelewu:
Polskie Towarzystwo Krioterapii
Bank Pekao S.A. I Oddział w Katowicach
68 1240 1330 1111 0010 6366 0013

Wygłoszone podczas Sympozjum prace, po spełnieniu wytycznych przygotowania do druku i pozytywnej weryfikacji przez redakcje, mogą zostać wydane w wybranych czasopismach:

 

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.