Dyplom

W dniach 27-28 listopada 2015 r. w Warszawie odbyła się coroczna, międzynarodowa konferencja RhinoFORUM organizowana przez Stowarzyszenie Rynologia Polska, Klinikę Otolaryngologii Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz sekcję Rynologiczną Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Podczas wieczoru autorskiego głównego organizatora – prof. dr hab. n. med. Antoniego Krzeskiego wręczono nagrody Amicus Rhinologiae Polonicae (Przyjaciel Rynologii Polskiej). Wśród ośmiu nagrodzonych osób znalazło się dwóch przedstawicieli Polski, w tym prof. dr hab. n. med. Maciej Misiołek, Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, kierownik Katedry i Oddziału Klinicznego Otorynolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W konferencji wzięło udział ponad 700 uczestników. Wśród zaproszonych gości znalazły się największe nazwiska w dziedzinie rynologii i rynochirurgii z Europy i USA.


[Przesłano przez: Agata Kalafarska]