Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Logo SUM

 

Studenci Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Uprzejmie informujemy, że w wyniku zawartej pomiędzy Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach a firmą brokerską Nord Parter Sp.z o.o., umowy,  studenci Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach mają możliwość ubezpieczenie się na korzystnych warunkach  od następstw niebezpiecznych wypadków.

 

40% składki zainkasowanej przez Firmę PZU S.A. z tytułu umowy ubezpieczenia NNW studentów SUM w Katowicach, zostanie przeznaczona na rzecz Samorządu Studenckiego oraz organizacji studenckich, a także stowarzyszeń zrzeszających studentów, o których mowa w art. 204 ust 2 ustawy z dnia 27 lipca 2005  r. – prawo o szkolnictwie wyższym

Najważniejsze informacje:

 • Ubezpieczyciel – PZU S.A.
 • Ochrona ubezpieczeniowa: od 01.10.2015r. do 30.09.2016r - warunkiem jest opłacenie składki w terminie do 31.12.2015r.
 • Składka: 40,00 zł
 • Suma ubezpieczenia: 26 000,00 zł
 • Po 31.12.2015r. możliwość opłaty składki doraźnej – ochrona od dnia następnego po zapłaceniu składki;

 

Szczegółowe informacje odnośnie zakresu ubezpieczenia poszczególnych limitów dla świadczeń, widnieje w Karcie Produktu oraz w Ogólnych Warunkach Umowy, które dostępne są w Wydziałowych Samorządach Studenckich oraz na stronie sum.edu.pl

Ubezpieczenia są realizowane przez Wydziałowe Samorządy Studenckie:

 • Wydział Farmaceutyczny z OML w Sosnowcu - Paweł Pęcak - 693 303 524 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Paulina Nowak 792 638 385 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Wydział Lekarski w Katowicach – Michał Smoleński – 509 051 814 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu – Michał Kaszuba
  787 653 007 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach – Zuzanna Sołtysiak 698 153 413 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Grzegorz Marsik 668 807 864    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Agata Grzyb 883 614 875 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Julia Parka 726 102 550 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu – Krzysztof Skorupa 604 168 709 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2021

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.