Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Logo konkursu

Polskie Towarzystwo Krioterapii we współpracy z firmą Creator sp. z o.o. informują o ogłoszeniu konkursu „Krioterapia we współczesnej medycynie”, którego celem jest upowszechnianie wiedzy oraz promocja szerokiego zastosowania krioterapii miejscowej i ogólnoustrojowej w rehabilitacji oraz medycynie, w tym w medycynie sportowej i estetycznej.

Zadaniem konkursu jest promowanie najlepszych autorów i prac magisterskich, doktorskich oraz publikacji naukowych tematycznie związanych z praktycznym wykorzystaniem krioterapii ogólnoustrojowej i miejscowej jako metody leczenia schorzeń, rehabilitacji, fizjoterapii oraz profilaktyki, a także w innych dziedzinach.

Konkurs odbywał się będzie każdego roku, a jego udokumentowane edycje będą z czasem  powiększały dorobek naukowy środowiska medycznego w zakresie możliwości wykorzystania krioterapii w praktyce. Konkurs podzielony jest na trzy kategorie: na najlepszą pracę magisterską, na najlepszą pracę doktorską oraz najlepsze publikacje naukowe na temat krioterapii.

Zgłoszenia prac magisterskich, doktorskich lub publikacji naukowych  do konkursu należy dokonać do ostatniego dnia lutego roku konkursowego. Prace zgłoszone po wskazanym terminie zostaną zakwalifikowane do kolejnej edycji konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się przy okazji konferencji naukowo-szkoleniowej, organizowanej corocznie w II kwartale roku, przez Polskie Towarzystwo Krioterapii oraz Creator sp. z o.o.  Laureaci zostaną poinformowani o przyznaniu nagród listownie miesiąc przed terminem rozpoczęcia konferencji.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu „Krioterapia we współczesnej medycynie” – regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Krioterapii pod adresem: www.ptkrio.pl.

mgr Grzegorz Onik
Skarbnik Polskiego Towarzystwa Krioterapii

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.