Mgr Katarzyna Brukało

Pani mgr Katarzyna Brukało, wykładowca Zakładu Polityki Zdrowotnej Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu oraz doktorantka Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach, została zakwalifikowana na szkolenie trenerskie i zaproszona na Uniwersytet Lund w Szwecji, który należy do 100 najlepszych uniwersytetów na świecie, w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego "TransFormation.doc".

Pani Magister weźmie udział w dwutygodniowym szkoleniu, mającym na celu wzmocnienie kompetencji z zakresu przedsiębiorczości, a także umiejętności miękkich niezbędnych do współpracy z gospodarką.

Program jest częścią projektu systemowego „Wsparcie systemu zarządzania badaniami naukowymi i ich wynikami. Projekt ten jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach podziałania 1.1.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (POIG) i zakłada bezpłatny udział 500 doktorantów/ młodych naukowców w szkoleniach w najlepszych ośrodkach akademickich z listy szanghajskiej w III i IV kwartale 2015 r.


[Przesłano przez: Agata Kalafarska]