Operacja

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Konferencja Śląska Jesień Elektrokardiologiczna – odtwarza tradycję spotkań naukowych środowiska kardiologów, elektrokardiologów i elektrofizjologów organizowanych przed laty przez zespół Oddziału i Kliniki Elektrokardiologii w Katowicach-Ochojcu pod nieco zmienioną formułą. Program naukowy konferencji powstał pod kierownictwem wybitnych polskich kardiologów i mam nadzieję zainteresuje zgromadzonych uczestników.

Zgodnie z wieloletnią tradycją Jesiennych Warsztatów Resynchronizacyjnych, które reaktywujemy nasze spotkanie będzie ukazywać szerokie spektrum diagnostyki i terapii w zaburzeniach rytmu serca, niewydolności serca czy metodykę optymalizacji terapii resynchronizującej. Po raz pierwszy w tym roku zostaną omówione problemy zaburzeń oddychania w czasie snu z punktu widzenia kardiologa. Jednym z wiodących tematów jest narastający problem usuwania elektrod wewnątrzsercowych.

W trakcie interaktywnej sesji z udziałem widowni będą prezentowane niestandardowe rozwiązania w trakcie zabiegów elektroterapii. System do głosowania zapewni niezbędny w takim przypadku poziom komunikacji z widownią.

W trakcie naszej konferencji planujemy wykorzystać system zadawania pytań prowadzącym sesję i ekspertom przy użyciu smsów.

Zapraszamy także pielęgniarki i techników elektroradiologii na dedykowaną im sesję.

Pracujemy także nad atrakcyjnym programem towarzyszącym Śląskiej Jesieni.

Do zobaczenia w Katowicach!

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof S. Gołba
Kierownik Kliniki Elektrokardiologii i Niewydolności Serca
Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 


Daty wydarzenia 25-27 listopada 2015
WWW wydarzenia http://kardio2015.altasoft.eu/


[Przesłano przez: Agata Kalafarska]