Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Operacja

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Konferencja Śląska Jesień Elektrokardiologiczna – odtwarza tradycję spotkań naukowych środowiska kardiologów, elektrokardiologów i elektrofizjologów organizowanych przed laty przez zespół Oddziału i Kliniki Elektrokardiologii w Katowicach-Ochojcu pod nieco zmienioną formułą. Program naukowy konferencji powstał pod kierownictwem wybitnych polskich kardiologów i mam nadzieję zainteresuje zgromadzonych uczestników.

Zgodnie z wieloletnią tradycją Jesiennych Warsztatów Resynchronizacyjnych, które reaktywujemy nasze spotkanie będzie ukazywać szerokie spektrum diagnostyki i terapii w zaburzeniach rytmu serca, niewydolności serca czy metodykę optymalizacji terapii resynchronizującej. Po raz pierwszy w tym roku zostaną omówione problemy zaburzeń oddychania w czasie snu z punktu widzenia kardiologa. Jednym z wiodących tematów jest narastający problem usuwania elektrod wewnątrzsercowych.

W trakcie interaktywnej sesji z udziałem widowni będą prezentowane niestandardowe rozwiązania w trakcie zabiegów elektroterapii. System do głosowania zapewni niezbędny w takim przypadku poziom komunikacji z widownią.

W trakcie naszej konferencji planujemy wykorzystać system zadawania pytań prowadzącym sesję i ekspertom przy użyciu smsów.

Zapraszamy także pielęgniarki i techników elektroradiologii na dedykowaną im sesję.

Pracujemy także nad atrakcyjnym programem towarzyszącym Śląskiej Jesieni.

Do zobaczenia w Katowicach!

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof S. Gołba
Kierownik Kliniki Elektrokardiologii i Niewydolności Serca
Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 


Daty wydarzenia 25-27 listopada 2015
WWW wydarzenia http://kardio2015.altasoft.eu/


[Przesłano przez: Agata Kalafarska]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.