Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Logo SUM

 Komunikat nr 1/2015
z dnia 19.10.2015 r.
Uczelnianej Komisji Wyborczej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w dniach od 4 listopada do 6 listopada 2015r. będą przyjmowane zgłoszenia kandydatów na przedstawicieli grup społeczności akademickiej do organów kolegialnych uczelni.

 

 

  • 1.    Wydziałowe Komisje Wyborcze

 - siedziby Wydziałowych Komisji Wyborczych -Dziekanaty Wydziałów w dniach od 4 do 6 listopada 2015 roku w godzinach od 900 do 1500 przyjmują zgłoszenia:

  1. kandydatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata,
  2. kandydatów do Senatu spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata,
  3. kandydatów do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata,
  4. kandydatów do Rady Wydziału spośród przedstawicieli pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata.
  • 2.    Uczelniana Komisja Wyborcza

- siedziba Uczelnianej Komisji Wyborczej – Katowice, ul. Poniatowskiego 15 pok. 14a) w dniach 4 do 6 listopada 2015 roku od godziny 900 do 1500 przyjmuje zgłoszenia:

  1. kandydatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów spośród pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Do zgłoszenia jest wymagana pisemna zgoda kandydata,
  2. kandydatów do Senatu spośród pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Do zgłoszenia wymagana jest pisemna zgoda kandydata.

 

Szczegółowy kalendarz wyborów oraz karty zgłoszenia kandydata dostępne na stronie www.sum.edu.pl   (Pracownik-> Wybory Uczelniane)

Przewodnicząca Uczelnianej Komisji Wyborczej 
prof. dr hab. n. med. Ligia Brzezińska-Wcisło

[Przesłano przez: Robert D. Wojtyczka]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.