Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Logo SUM

Z uwagi na fakt, iż w ostatnim okresie czasu miały miejsce próby nawiązania połączeń na służbowe telefony komórkowe z numerów telefonów posiadających lokalizację w egzotycznych krajach, jak np. Demokratyczna Republika Konga, Dominikana czy Madagaskar, zaleca się zwrócenie szczególnej uwagi na numer telefonu, na który podejmujemy próbę oddzwonienia.

Osoba dzwoniąca rozłącza się zaraz po uzyskaniu sygnału nawiązania połączenia, nie dając tym samym realnej możliwości osobie, do której dzwoni, na odebranie połączenia. Przy oddzwanianiu na nieodebrane połączenia, należy zwrócić szczególną uwagę na pierwsze trzy cyfry numeru, które wskazują na kraj, z którego była podejmowana próba dzwonienia. W ostatnim tygodniu miały miejsce  próby połączeń z Madagaskaru, dla którego to kraju numer kierunkowy wynosi  „ + 261”. Mimo, iż osoba, do której dzwonimy, nie odbierze telefonu, zostają naliczane opłaty za połączenie, wynoszące od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za 1 minutę próby nawiązania połączenia.

W przypadku wystąpienia opisanych  zdarzeń na użytkowanych telefonach, prosi się o pilne poinformowanie o tym fakcie Dział Techniczny, tel. wewn. 3556.

[Przesłano przez: Justyna Deja-Klabun]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2021

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.