Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Logo SUM

Z uwagi na fakt, iż w ostatnim okresie czasu miały miejsce próby nawiązania połączeń na służbowe telefony komórkowe z numerów telefonów posiadających lokalizację w egzotycznych krajach, jak np. Demokratyczna Republika Konga, Dominikana czy Madagaskar, zaleca się zwrócenie szczególnej uwagi na numer telefonu, na który podejmujemy próbę oddzwonienia.

Osoba dzwoniąca rozłącza się zaraz po uzyskaniu sygnału nawiązania połączenia, nie dając tym samym realnej możliwości osobie, do której dzwoni, na odebranie połączenia. Przy oddzwanianiu na nieodebrane połączenia, należy zwrócić szczególną uwagę na pierwsze trzy cyfry numeru, które wskazują na kraj, z którego była podejmowana próba dzwonienia. W ostatnim tygodniu miały miejsce  próby połączeń z Madagaskaru, dla którego to kraju numer kierunkowy wynosi  „ + 261”. Mimo, iż osoba, do której dzwonimy, nie odbierze telefonu, zostają naliczane opłaty za połączenie, wynoszące od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za 1 minutę próby nawiązania połączenia.

W przypadku wystąpienia opisanych  zdarzeń na użytkowanych telefonach, prosi się o pilne poinformowanie o tym fakcie Dział Techniczny, tel. wewn. 3556.

[Przesłano przez: Justyna Deja-Klabun]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.