Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Plakat Hipokrates

Od 21 sierpnia do 2 października tego roku – na łamach największego dziennika regionalnego w Polsce oraz na łamach serwisu internetowego dziennikzachodni.pl, zaprezentowani zostaną najlepsi pracownicy służby zdrowia i wiodące placówki medyczne. 

W plebiscycie wyłonionych zostanie 18 laureatów, po trzech z każdej z kategorii. Laureata honorowego wybiorą również członkowie  kapituły powołanej do plebiscytu. Wśród osób zaproszonych do udziału w pracach kapituły jest JM Rektor SUM prof. Przemysław Jałowiecki.

Celem opisywanej akcji jest promocja śląskiej służby zdrowia oraz budowanie jej jeszcze lepszego wizerunku.  Spośród ludzi oddanych pacjentom, pracowników placówek służby zdrowia, szczególnie zaangażowanych w ochronę życia i zdrowia, mieszkańcy naszego województwa wybiorą laureatów w kategoriach:

• LEKARZ
• PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
• POŁOŻNA/POŁOŻNY
• PLACÓWKA MEDYCZNA
• RATOWNICZKA/RATOWNIK MEDYCZNY
• FARMACEUTKA/FARMACEUTA

Kandydaci zaprezentowani zostaną w serwisie dziennikzachodni.pl, a na łamach „Dziennika Zachodniego” opisywani będą najciekawsi z nich. Czytelnicy będą mogli głosować na swoich faworytów w serwisie www, na portalu Facebook, a także za pomocą sms-ów od 21 sierpnia do 2 października 

Zachęcamy do odwiedzania strony www.dziennikzachodni.pl/hipokrates

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.