Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Kurs dla stomatologów

Zakład Protetyki Stomatologicznej Katedry Protetyki i Materiałoznawstwa Stomatologicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach uprzejmie zaprasza na kolejną edycję kursu medycznego nt. STANY ZAGROŻENIA ŻYCIA W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM: PREWENCJA, ROZPOZNAWANIE I POSTĘPOWANIE

Jest to jednodniowy kurs doskonalący w formie wykładów wraz z warsztatami praktycznymi. Wykłady prowadzone będą przez wybitnych profesorów, specjalistów z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii, kardiologii, chorób wewnętrznych oraz dermatologii i alergologii. Kurs skierowany jest do praktykujących lekarzy stomatologów.

Pierwsza edycja kursu, która odbyła się w maju tego roku spotkała się z dużym zainteresowaniem i została wysoko oceniona przez uczestników.

Kurs odbędzie się 24.10.2015r. o godz. 9.00 w sali wykładowej Dziekanatu Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym  w Zabrzu pl. Traugutta 2 (IV piętro).

Czas  trwania kursu: 8 godzin dydaktycznych.

Kierownictwo naukowe kursu:

  • prof. dr hab. n. med. Hanna Misiołek
  • prof. dr hab. n. med. Jacek Kasperski

Zgłoszenia (wraz z danymi do faktury) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (tel.32 282 79 17)

Informacje: dr n. med.  Aleksandra Czelakowska, tel. 502 670 885

Koszt uczestnictwa w kursie: 500zł. 

Wpłaty prosimy dokonywać na konto bankowe SUM: ING Bank Śląski S.A. O/Katowice nr: 40 1050 1214 1000 0007 0000 9103 do dnia 09.10.2015r.

Uczestnik szkolenia otrzymuje 8 punktów edukacyjnych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia  6 października 2004 r. w sprawie sposobu dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów /Dz.U. Nr 231 poz. 2326.

 
[Przesłano przez: Agata Kalafarska]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.