Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Logo Maluch na uczelni

W nawiązaniu do ogłoszonego przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH”- edycja 2015, moduł 4 - MALUCH na Uczelni, oraz uwzględniając zgłoszone zapotrzebowanie studentów, doktorantów i pracowników, Uczelnia wystąpiła z wnioskami do piętnastu placówek w województwie śląskim o zawarcie porozumień w zakresie zapewnienia miejsc w żłobkach.

W wyniku powyższego, wyłącznie dwie jednostki prowadzące żłobek wyraziły gotowość do zawarcia porozumienia.

Ostatecznie dofinansowanie na realizację ww. programu z zakresie zapewnienia opieki nad dziećmi do 3–go roku życia studentów, doktorantów oraz osób zatrudnionych przez Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach lub osób wykonujących zadania na rzecz Uczelni na podstawie umów cywilno-prawnych uzyskał Żłobek Bajkowa Kraina.    

Liczba dostępnych miejsc:

- 6 miejsc w placówce przy ulicy Józefowskiej 5 w Katowicach,
- 2 miejsca w Chorzowie w placówce przy ulicy Hajduckiej 17.

W przypadku pełnego wykorzystania miejsc, kierownictwo Placówki podejmie działania mające na celu zapewnienie miejsc dla wszystkich  zainteresowanych.

Odpłatność:

Opłata rekrutacyjna jednorazowa – 290 zł
opłata stała – 200 zł/m-c

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt z:

Sabina Mazur 
Bajkowa Kraina
Ul. Józefowska 5
Katowice
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 517301355

W przypadku niewykorzystania miejsc, o których mowa powyżej oraz wyrażenia zgody przez Uczelnię, opieką może zostać objęte dziecko innej osoby.


[Przesłano przez: M. Henke]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.