Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Baner - noc muzeów

Biblioteka SUM w Katowicach zaprasza studentów i kandydatów, wraz z rodzinami do uczestnictwa w Nocy Muzeów, która odbędzie się w sobotę 18.05.2019 w Katowicach na ul. Warszawskiej 14 (budynek Biblioteki Głównej SUM).

Jest to niepowtarzalna okazja do dobrej zabawy oraz do poznania od podszewki budynku, w którym niejednokrotnie (zwłaszcza na pierwszych latach studiów) spędzacie Państwo długie godziny oraz do poznania od mniej oficjalnej strony bibliotekarzy.
Z myślą o Was przygotowaliśmy test „Czy zostałbyś żakiem Śląskiej Akademii Medycznej?’ – czyli zestaw 20 oryginalnych pytań z egzaminów wstępnych na uczelnie medyczne (staraliśmy się wybierać te najłatwiejsze ;)). Dla najlepszych przewidziane są drobne upominki.
Dobrej zabawy powinien też zapewnić Wam pokój doktora Oskara , czyli gra zagadek, podczas której trzeba znaleźć właściwy klucz do ukrytego skarbu… 

Więcej informacji na naszej stronie:
https://biblioteka.sum.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=680:noc-muzeow-2019&catid=78&lang=pl&Itemid=872
Oraz w wydarzeniu na FB:
https://www.facebook.com/events/354720161834115/

Zapraszamy i do zobaczenia!
Organizatorzy Nocy Muzeów – Bibliotekarze, Studenci i Opiekunowie SKN


[Przesłano przez: Sandra Adamczyk]

Plakat pdf

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.