Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Baner

W dniach 11-12 września 2015 r. we Wrocławiu odbędzie się Kongres „Farmacja 21.Farmaceuci w ochronie zdrowia” organizowany przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne.

Kongres zapowiada się jako największe wydarzenie edukacyjne dla farmaceutów w 2015 roku w Polsce. Kontynuuje on tradycję polsko-niemieckich kongresów farmaceutycznych organizowanych w ubiegłych latach przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne i samorząd aptekarski. Tematem przewodnim będzie „Opieka Farmaceutyczna w Polsce i na świecie”. Udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu zapowiedziało wielu wybitnych specjalistów z dziedziny farmacji. W Komitecie Naukowym zasiądą: prof. Janusz Pluta - prezes Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, kierownik Katedry i Zakładu Technologii Postaci Leku UM we Wrocławiu, prof. Małgorzata Sznitowska – kierownik Katedry i Zakładu Farmacji Stosowanej GUM oraz konsultant krajowy w dziedzinie farmacji przemysłowej, prof. Edmund Grześkowiak – kierownik Katedry i Zakładu Farmacji Klinicznej i Biofarmacji UM w Poznaniu oraz konsultant krajowy w dziedzinie farmacji szpitalnej, a także prof. Renata Jachowicz – kierownik Katedry Technologii Postaci Leku i Biofarmacji CM UJ w Krakowie.

Ponadto wszystkich studentów, doktorantów i naukowców interesujących się naukami farmaceutycznymi zapraszamy do zaprezentowania w formie plakatu wyników swoich badań, obserwacji, opisów przypadków, doświadczeń klinicznych na temat opieki farmaceutycznej i roli farmaceuty w ochronie zdrowia. Streszczenia Państwa prac, po zaakceptowaniu ich do publikacji, zostaną wydane w oficjalnej Książce Kongresowej.

UWAGA! DLA STUDENTÓW UCZELNI MEDYCZNYCH OBOWIĄZUJE SPECJALNA NIŻSZA CENA!

Formularz rejestracyjny

Oficjalna strona Kongresu http://farmacja21.pl/

/Biuro Organizacji Kongresu/


[Przesłano przez: Agata Kalafarska]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.