image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 
Baner konferencji
Zmiana rozmiaru tekstu:

Członkowie Wydziałowego Samorządu Studenckiego Wydziału Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach mają zaszczyt poinformować, iż dnia 27 marca 2015 roku w budynku Katedry Dietetyki w Zabrzu-Rokitnicy odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Dietetyka i zdrowie publiczne w wymiarze interdyscyplinarnym.

Została ona objęta Honorowym Patronatem przez Jego Magnificencję Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach prof. dr hab. n. med. Przemysława Jałowieckiego oraz Prezydent Miasta Zabrze Małgorzatę Mańkę-Szulik. Patronat Naukowy nad Konferencją sprawują: Śląski Oddział Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Śląski Oddział Polskiego Towarzystwa Zdrowia Publicznego oraz Polskie Towarzystwo Diabetologiczne.
Wydarzenie to skierowane jest do studentów i ma na celu wymianę poglądów oraz doświadczeń związanych z interdyscyplinarnym podejściem do zagadnień związanych z żywieniem oraz zdrowiem publicznym.


Nicola Szeja

Przewodnicząca Samorządu Studenckiego Wydziału Zdrowia Publicznego
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach


[Przesłano przez: Agata Kalafarska]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.