Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Konferencja plakat

Odbędzie się ona w dniach 23-25 kwietnia 2015 roku na terenie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Czym jest ISSC? Uznaje się je za najważniejsze wydarzenie dla młodych naukowców z całego świata w Trójmieście. W roku 2015 chcemy skierować się ku nowej medycynie – dzisiaj lekarz to nie tylko biegły w sztuce medycznej, ale przede wszystkim obeznany w nowych technologiach naukowiec, świadomy swojego statutu prawnego i ekonomicznego. Chcemy podkreślić nowe trendy w medycynie oraz postawić na innowacyjność. Takie podejście do wizerunku lekarza pozwala nam znacznie poszerzyć grono odbiorców. Termin nadsyłania abstraktów na tegoroczną edycję trwa do 10.02.2015 (najprawdopodobniej będzie wydłużony o kilka dni).

Podczas 23. Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej odbędzie się ponad 15 sesji ustnych naukowych, w tym sesje+, czyli clou ISSC - geriatria, prawo medyczne, ekonomia w medycynie i medycyna sportowa. W planie znajdą się także wykłady, panele dyskusyjne będące kontynuacją tematów poruszanych podczas sesji naukowych oraz warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli nabyć nowe umiejętności i udoskonalić już posiadane. Chcemy także maksymalnie wykorzystać fakt, że do Gdańska zjedzie śmietanka młodych naukowców, być może przyszłych laureatów Nagrody Nobla bądź prezesów Polskiej Akademii Nauk, i nie da się ukryć, zachwycić ich naszym miastem.

Chcemy, aby studenci medycyny – jako organizatorzy przedsięwzięć naukowych – byli postrzegani jako kompetentni i niezawodni. Natomiast nasi Uczestnicy, zarówno z rodzimego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, jaki i każdego innego Uniwersytetu w Polsce i za granicą – jako przyszłość naukowa całego świata.

Mamy wielką nadzieję, iż Studenci z Uniwersytetu Medycznego w Katowicach chętnie (i licznie!) zaszczycą nas swoją obecnością podczas tej edycji ISSC.
Serdecznie zachęcam Państwa do zapoznania się z folderem informacyjnym załączonym do niniejszej wiadomości oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.issc.gumed.edu.pl, dysponujemy także facebookiem www.facebook.com/ISSC.Gdansk oraz instagramem http://instagram.com/issc_poland/

Z wyrazami szacunku
Maja Fac
Koordynator ds. Promocji ISSC Team
Studenckie Towarzystwo Naukowe


[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

Folder 2.4 MB pdf

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.