Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

11 grudnia 2014 roku w auli im. prof. W. Zahorskiego w Wydziale Lekarskim w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbyła się pierwsza, zorganizowana przez Zarząd STN Konferencja pt.: „Dołącz do STN!”. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach prof. dr hab. n. med. Jan E. Zejda, Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu dr hab. n. hum. Lesław Niebrój oraz Kurator STN prof. dr hab. n med. Katarzyna Mizia- Stec. 

Była to nowa inicjatywa Zarządu mająca na celu promocję organizacji jaką jest Studenckie Towarzystwa Naukowe oraz pokazanie wszystkim studentom Wydziałów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach możliwości, jakie daje działalność naukowa.

Wykład honorowy, pt.: „Analiza danych w medycznych badaniach naukowych” poprowadził Dziekan WLK w Katowicach prof. dr hab. n. med. Jan E. Zejda. Następne wykłady skierowane były do studentów - „Co to jest i jak dołączyć do STN?”, „Dofinansowania - co i jak aby je otrzymać”, „Słowo klucz - abstrakt” oraz „Trochę więcej niż Google - czyli jak poszukiwać informacji w internecie” poprowadzili Członkowie Zarządu STN SUM w Katowicach.

Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia na studentów, którzy licznie przybyli na to spotkanie, nie tyko z Wydziału Lekarskiego w Katowicach ale także z Bytomia, Zabrza i Sosnowca czekały słodkie niespodzianki oraz materiały promocyjne z logiem STN.


[Przesłano przez: Michał Henke]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.