Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami telefonicznymi co do przygotowania zestawienia procentowego udziału pracowników Jednostek w zadaniach związanych z działalnością badawczo-rozwojową (B+R) uprzejmie wyjaśniam, że corocznie dla Głównego Urzędu Statystycznego przygotowywane jest sprawozdania o działalności badawczej i rozwojowej (B+R) w szkołach wyższych (PNT-01/s).

Logo SUM

W związku z opracowaniem projektu nowego Statutu Uniwersytetu, zamieszczamy pismo prof. Przemysława Jałowieckiego Rektora SUM w Katowicach oraz prof. Zbigniewa Gąsiora Przewodniczącego Komisji Rektorskiej ds. opracowania nowego statutu, skierowane do Członków Wspólnoty.

Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo
Ponownie przypominam, że w styczniu br. na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach utworzono zakładkę pt. Ustawa 2.0

SUM © 2016-2019