Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

WYBORY

Profesorowie i doktorzy habilitowani,

uprzejmie proszę o zapoznanie się z pismem skierowanym do Państwa
przez JM Rektora i Przewodniczącą Uczelnianej Komisji Wyborczej

- PISMO -

[Przesłano przez: Robert Kubina]

Oświadczenie kandydata UKE
Oświadczenie lustracyjne
Informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego

Logo SUM

Przedstawiam Państwu w formie dwóch prezentacji najważniejsze informacje dotyczące zmian wynikających z Ustawy 2.0, mających wpływ na działalność Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach od 1 października 2019 r., w tym dotyczące nadawania stopni naukowych oraz działalności naukowo-badawczej.

Szanowni Państwo,
uprzejmie przypominam, o zmianach w postępowaniach awansowych, wynikających z Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2018 r. poz. 1668, z późn. zm.). W związku z faktem, iż nowa ustawa wprowadziła wytyczne, zgodnie z którymi to podmioty doktoryzujące i habilitujące miały obowiązek uregulowania zasad postępowania w przepisach wewnętrznych, Senat Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w dniu 26 czerwca 2019 r. podjął Uchwały w sprawie:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w dniu 16.09.2019 r. na stronie internetowej SUM w zakładce Uczelnia/Wyszukiwarki/Baza Aktów Prawnych (https://sum.edu.pl/baza-aktow-prawnych) opublikowane zostały Zarządzenia:

SUM © 2016-2019