image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 
Logo UCK

Uprzejmie informujemy, że obowiązuje nowy wzór zlecenia zakupu biletu w związku z odbywaniem podróży służbowych pracowników oraz wyjazdów krajowych i zagranicznych doktorantów i studentów  Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Członków Zespołów Badawczych, który można pobrać TUTAJ

Uwaga

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje wszystkich użytkowników karnetów MultiSport (Benefit Systems S.A.), że z dniem 22.05.2018 r. na stronie www.benefitsystems.pl/multisport/ opublikowany został nowy Regulamin, z którego treścią można zapoznać się poprzez ww. stronę internetową w zakładce MultiSport/Regulamin lub pod poniższym linkiem.

Kodeks Etyki Pracowników SUM

Szanowni Państwo,

Materiały Tauron

 

W związku z ogłoszoną przez Tauron Polska Energia przerwą w dopływie energii elektrycznej w dniu 28 maja 2018 r. w budynku Rektoratu SUM, mogą wystąpić istotne utrudnienia w zakresie obsługi połączeń telefonicznych oraz dostępu do usług informatycznych w tym poczty elektronicznej, stron internetowych i systemów przetwarzania danych we wszystkich jednostkach Uniwersytetu.

--
Centrum Informatyki i Informatyzacji

 

Logo SUM

INFORMACJA 

Uprzejmie informuję, że Zarządzeniem Nr 93  z dnia 24 maja 2018 r.  Rektor SUM ustalił dzień  01 czerwca 2018 r. dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla studentów i doktorantów.

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.