Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Logo SUM


INFORMACJA

Logo SUM

WYBORY

Szanowni Państwo,

Profesorowie i doktorzy habilitowani,

uprzejmie proszę o zapoznanie się z pismem skierowanym do Państwa
przez JM Rektora i Przewodniczącą Uczelnianej Komisji Wyborczej 

- PISMO -

 

 

 [Przesłano przez: Robert Kubina]

Oświadczenie kandydata UKE
Oświadczenie lustracyjne
Informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego

Logo SUM

Przedstawiam Państwu w formie dwóch prezentacji najważniejsze informacje dotyczące zmian wynikających z Ustawy 2.0, mających wpływ na działalność Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach od 1 października 2019 r., w tym dotyczące nadawania stopni naukowych oraz działalności naukowo-badawczej. 

Logo SUM

Szanowni Państwo,
uprzejmie przypominam, o zmianach w postępowaniach awansowych, wynikających z Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2018 r. poz. 1668, z późn. zm.). W związku z faktem, iż nowa ustawa wprowadziła wytyczne, zgodnie z którymi to podmioty doktoryzujące i habilitujące miały obowiązek uregulowania zasad postępowania w przepisach wewnętrznych, Senat Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w dniu 26 czerwca 2019 r. podjął Uchwały w sprawie:

Logo SUM

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w dniu 16.09.2019 r. na stronie internetowej SUM w zakładce Uczelnia/Wyszukiwarki/Baza Aktów Prawnych (https://sum.edu.pl/baza-aktow-prawnych) opublikowane zostały Zarządzenia:

 

image
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.