Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Baner

Projekt został zainicjowany z myślą o studentach wszystkich kierunków studiów, którzy chcą uczestniczyć w XI Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach i go współtworzyć. Zakłada m.in. zdobycie doświadczenia przy organizacji jednego z najważniejszych wydarzeń w Europie, w którym uczestniczą tysiące osób, w tym najważniejsze osobistości z całego świata. To możliwość nawiązania interesujących kontaktów, poznania ludzi różnych kultur. Studenci, którzy zdecydują się na takie doświadczenie otrzymają certyfikat potwierdzający ich zaangażowanie w prace przy Kongresie.

Baner

Informujemy, że Dział Karier Studenckich i Promocji Uczelni w ramach projektu „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie”, na terenie trzech Wydziałów, będzie świadczył na rzecz studentów SUM usługi z zakresu doradztwa zawodowego.

PROGRAM STYPENDIALNY W NIEMCZECH

Baner

Informujemy, że Instytut Francuski w Polsce rozpoczął przyjmowanie kandydatur w ramach programu stypendiów rządu francuskiego (BGF) w roku 2019/2020.

Uczestnicy konferencji

07 grudnia 2018 r. w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Ceglanej 35 odbyła się VIII Ogólnopolska Studencka Konferencja Okulistyczna zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Okulistyki Katedry Okulistyki Wydziału Lekarskiego w Katowicach SUM oraz Zarząd Studenckiego Towarzystwa Naukowego SUM.

SUM © 2016-2019