Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

W piątek 28 listopada 2014 r. w klubie SquashFit w Katowicach odbył się I Wydziałowy Turniej w Squasha o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu organizowany przez Wydziałowy Samorząd Studencki WNoZ. Do walki stanęło 14 zawodników – 7 studentów i 7 wykładowców. Po uroczystym otwarciu Turnieju przez Pana Prodziekana dr hab. n. hum.  Lesława Niebroja rozpoczęła się gorąca rywalizacja. Mecze rozgrywane były na bardzo wysokim, wyrównanym poziomie. Wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem.

Zwycięzcą całego turnieju został student  fizjoterapii Mateusz Kordzikowski, który po bardzo emocjonującym meczu pokonał mgr Tomasza Michalskiego. Trzecie miejsce wywalczył student fizjoterapii Mateusz Rams, wygrywając z mgr Piotrem Michalikiem. Jednak po podliczeniu punktów w klasyfikacji ogólnej wygrała Drużyna Wykładowców.
Oficjalne wręczenie medali odbyło się z udziałem Pana dr hab. n. o zdrowiu Ryszarda Plinty, który w imieniu Pani Dziekan prof. dr hab. n. med. Violetty Skrzypulec-Plinty wręczył nagrody zwycięzcom oraz pogratulował wszystkim uczestnikom Turnieju.
Mamy nadzieję, że kolejne edycje naszego Turnieju dostarczą podobnych wrażeń. Zapraszamy za rok!

Agata Grzyb
Przewodnicząca Wydziałowego Samorządu Studenckiego WNoZ


[Przesłano przez: Agata Kalafarska]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.