Baner

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego Konkursu StRuNa,  którego celem jest wybranie najlepszych projektów naukowych oraz nagrodzenie osób i instytucji, które przyczyniły się do ich realizacji.

W edycji Konkursu StRuNa zostaną nagrodzone koła naukowe i inne organizacje studenckie, które zrealizowały swoje projekty między 1 października 2013 roku a 30 września 2014 roku.

Konkurs StRuNa posiada 5 kategorii:

  • „Projekt Roku 2014”,
  • „Koło Naukowe Roku 2014”,
  • „Wyprawa Roku 2014”,
  • „Konferencja Roku 2014”,
  • „Opiekun Roku 2014”,

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem strony www.struna.edu.pl
do 17 listopada 2014 roku (poniedziałek), do godziny 23:59.

Zainteresowanych zapraszamy do zakładki „najlepsze w 2014 roku” oraz do zapoznania się z regulaminem.

Konkurs jest częścią Programu StRuNa, który polega na promocji ruchu naukowego studentów i doktorantów. Nazwa StRuNa to skrótowiec utworzony z pierwszych liter słów St-udencki Ru-ch Na-ukowy. W ramach Programu działa również ogólnopolska baza organizacji realizujących projekty naukowe dla studentów. Obecnie zawiera ona informacje o 5468 kołach i organizacjach. Tylko figurowanie organizacji w bazie (www.struna.edu.pl) pozwala ubiegać się o nagrody za najlepsze projekty naukowe.

Na stronie www.struna.edu.pl można zapoznać się również z wynikami poprzednich edycji. Uroczystość wręczenia nagród w tegorocznej edycji Konkursu StRuNa odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.

Na stronie Facebooka zamieszczone są informacje o przebiegu Konkursu:

http://www.facebook.com/StudenckiRuchNaukowyStRuNa

https://www.facebook.com/events/916919938318972/

 
[Przesłano przez: Agata Kalafarska]