Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Uprzejmie informujemy, że Narodowe Centrum Nauki w Krakowie ogłosiło kolejną edycję konkursów.

Termin na złożenie "Zgłoszenia projektu" w Dziale ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM zgodnie z Zarządzeniem Rektora SUM Nr 86/2013 upływa 17 lutego 2014 r. "

° ETIUDA 2 - na finansowanie stypendium w zagranicznym ośrodku naukowym. Adresatami konkursu są osoby z otwartym przewodem doktorskim lub osoby, które zobowiążą się do wszczęcia przewodu doktorskiego do dnia 30 czerwca 2014 r., planujące odbyć trwający od 3 do 6 miesięcy staż w zagranicznym ośrodku naukowym.
° FUGA 3 - na finansowanie odbycia krajowego stażu podoktorskiego w instytucji prowadzącej badania podstawowe. Adresatami konkursu są osoby, które posiadają doktorat maksymalnie od 5 lat. Wnioski mogą składać również osoby, które uzyskają doktorat do 30 czerwca 2014 r.
° SYMFONIA 2 - na finansowanie międzydziedzinowych projektów badawczych, z wnioskiem może wystąpić jednostka naukowa, bądź konsorcjum naukowe.
° TANGO 1- konkurs organizowany wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju ma na celu wsparcie praktycznego wykorzystania wyników badań podstawowych. Jest on kierowany do jednostek naukowych podejmujących działania dotyczące praktycznego wykorzystania uzyskanych wyników badań podstawowych.

Szczegóły dostępne na:
http://www.ncn.gov.pl/aktualnosci/2013-12-16-ogloszenie-konkursow-s-e-f-t

 

 

[Przesłano przez: Klaudia Libront]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.