Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Zapraszamy nauczycieli prowadzących i planujących prowadzić zajęcia metodą symulacji medycznej w roku akademickim 2014/2105  na szkolenia z jej zakresu.
Szkolenie będzie  polegało na aktywnym uczestnictwie  w symulacji medycznej.

Uczestnicy zostaną zapoznani z przebiegiem symulacji, zasadami konstruowania scenariusza symulacyjnego i przebiegiem debriefingu.

Pierwsze z planowanych szkoleń odbędzie się 24.09.2014, w godzinach 8.30–14. 00 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej, ul. Medyków 8b, 40-752 Katowice.

Chętnych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do 19 września 2014 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • nazwę nauczanego przedmiotu, specjalizacji,
  • miejsce pracy (Katedra),
  • adres e-mailowy lub/i nr kontaktowy.

* Warunkiem odbycia się szkolenia jest zgłoszenie co najmniej 5 osób, maksymalna ilość uczestników to 15 osób, w przypadku dużej liczby osób chętnych o przyjęciu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń, a osobom z listy rezerwowej zaproponowany zostanie inny termin.


[Przesłano przez: Maja Harazim-Bujoczek]

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.