Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

31 stycznia 2023 r. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach i firma Medtronic podpisały umowę o współpracy przy realizacji studiów podyplomowych Master of Business Administration – MBA w ochronie zdrowia. Wspólne działania mają na celu budowanie świadomości i wspieranie edukacji kadry menadżerskiej szpitali w Polsce w odniesieniu do zarządzania organizacjami ochrony zdrowia.

Medtronic jest światowym liderem technologii medycznych. Jest obecny w ponad w 150 krajach i zatrudnia ponad 95 tysięcy osółb. Misją firmy jest „uśmierzanie bólu, przywracanie zdrowia i wydłużanie życia". Tylko w 2022 r. technologie i rozwiązania Medtronic pomogły ponad 76 milionom ludzi na całym świecie. Medtronic z dużym zaangażowaniem stara się stawić czoło najtrudniejszym problemom zdrowotnym, z którymi boryka się ludzkość. Terapie Medtronic są stosowane w leczeniu ponad 70 różnych jednostek chorobowych.

Liderzy firmy Medtronic, w ramach realizowanych modułów specjalistycznych przez Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, zgodzili się podzielić ze słuchaczami studiów podyplomowych swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem z zakresu m. in. tworzenia i zarządzania szpitalnymi centrami badań przedklinicznych i klinicznych, rozwoju i wdrażania nowych technologii w szpitalach oraz usług telemedycznych.
Dla słuchaczy studiów MBA, do których należą głównie liderzy i menedżerowie związani na co dzień z rynkiem usług zdrowotnych, spotkania z ekspertami firmy Medtronic będą nie tylko możliwością do wymiany doświadczeń, ale również do poznania regulacji, które szpitale i placówki medyczne muszą spełniać wdrażając nowe technologie, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i zdrowie obywateli.

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.