Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Za nami VIII Kongres Wyzwań Zdrowotnych. Podczas dwudniowego wydarzenia, w trakcie ponad 40 sesji, wybitni eksperci rozmawiali o kluczowych, ale również najbardziej aktualnych problemach polskiej ochrony zdrowia. Debatowano między innymi o kierunkach, jakimi powinna pójść polska medycyna, wadze wynagrodzeń oraz systemie ochrony zdrowia na miarę potrzeb oraz współczesnych wyzwań i zagrożeń.

W wydarzeniu wzięło udział 3700 uczestników, w tym ponad 2200 stacjonarnie. Te liczby świadczą o ogromnej potrzebie bezpośrednich dyskusji dotyczących systemu opieki zdrowotnej w formule otwartej, wielowątkowej debaty, z udziałem, między innymi: przedstawicieli środowiska medycznego, administracji i polityki, pacjentów, dostawców współpracujących z sektorem medycznym, organizacji pozarządowych.

Kongres był doskonałą okazją do merytorycznych dyskusji w gronie ekspertów, jak i wyłonienia zwyciężczyń i zwycięzców zorganizowanych wydarzeń towarzyszących.

Podczas #HCC2023 poznaliśmy:

• Zwycięzców V Konkursu Start-Up-Med

• Laureatki wyróżnień Kobieta Rynku Zdrowia

• Zwycięzców VI Konkursu Zdrowy Samorząd

• Wyróżnionych w Konkursie Animus Fortis (Mężny Duch)

Zapraszamy do oglądania retransmisji sesji na stronie Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Relacje, komentarze, wywiady i podsumowania debat na bieżąco są zamieszczane w portalu rynekzdrowia.pl. Zostaną także opublikowane w najnowszym wydaniu magazynu Rynek Zdrowia.

źródło: Rynek Zdrowia

 

 

Dane wysyłającego
Agata Pustułka

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.