Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Już 8 marca zapraszamy wszystkie Panie do Centrum Dydaktycznego WNoZK przy ul. Medyków 12c, gdzie z okazji Dnia Kobiet Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach przygotował m.in. serię krótkich wykładów i badań profilaktycznych. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 9:00 do 14:00.

W ramach akcji będzie można zmierzyć poziom glukozy we krwi, tłuszczu i wykonać badanie EKG. Do dyspozycji pań będą także specjaliści, którzy odpowiedzą na każde ich pytanie. Porozmawiać będzie można m.in. z kardiologiem, laryngologiem, ginekologiem czy dermatologiem.

W ramach wydarzenia przygotowano także punkt fryzjerki, w którym będzie można odświeżyć swoją fryzurę, jednocześnie oddając włosy na rzecz Fundacji Oko w Oko z Rakiem. Panie będą mogły wziąć też udział w „Szkoleniu z zakresu samoobrony i procedur bezpieczeństwa dla kobiet”, które odbędzie się o godz. 12:15 w Sali Gimnastycznej przy ul. Medyków 8. Nie zabraknie wielu innych atrakcji.

Więcej informacji dotyczących akcji można znaleźć w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/WNOZK

Pliki do pobrania:

 

 

Dane wysyłającego
Dominika Kardynał

 

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.