Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Interesujące tematy, wybitni uczeni, goście z kraju i zagranicy – tak zapowiada się kolejne wydarzenie, które tym razem odbędzie się w budynku Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ulicy Jagiellońskiej 4. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w IV Seminarium Ogólnoakademickim „Metody fizykochemiczne w badaniach naukowych", które odbędzie się już 6 kwietnia 2023 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja naukowa o skali międzynarodowej jest skierowana do studentów, doktorantów, naukowców, reprezentantów firm z branży medycznej i farmaceutycznej, a także do wszystkich osób zainteresowanych nauką, zwłaszcza metodami fizykochemicznymi.

W toku trwania konferencji przewidziane są m.in. wystąpienia rozmaitych gości z Polski oraz z zagranicy, sesje posterowa oraz ustna. Uczestnicy, poza wysłuchaniem wystąpień cieszących się autorytetem i powszechnym uznaniem naukowców, będą też mogli wziąć udział w konkursie posterów i wygrać ciekawe nagrody, promujące SUM oraz polskie i lokalne produkty związane z branżą medyczną i farmaceutyczną.

Szczególną dumą organizatorów napełnia fakt, iż projekt IV Seminarium Ogólnoakademickie „Metody fizykochemiczne w badaniach naukowych" uzyskał dofinansowanie ze środków budżetu państwa w kwocie ponad 60 tyś zł.

Program konferencji wraz z innymi ważnymi informacjami jest dostępny na stronie: https://seminariumogolnoakademickie.sum.edu.pl/

Zachęcamy również do śledzenia profilu w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090431229041

 


Dane wysyłającego
Dominika Kardynał

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.