Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

 Marcin Gałkiewicz jest asystentem w Zakładzie Ratownictwa Medycznego w Zabrzu oraz trenerem symulacji medycznej w Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu. Z wykształcenia jest ratownikiem medycznym, ale także magistrem filozofii i etyki. Po wybuchu wojny u naszych wschodnich sąsiadów niezwłocznie, jako wolontariusz, pojechał na granicę, gdzie przez wiele dni udzielał pomocy uchodźcom. Pan Marcin zorganizował także wiele zbiórek rzeczowych i koordynował ich transport podczas kryzysu emigracyjnego związanego z wojną na Ukrainie. Za bezinteresowne działanie Pan Marcin Gałkiewicz został odznaczony 17 lutego przez Prezydenta państwowym odznaczeniem – Brązowym Krzyżem Zasługi.

Należy podkreślić, że Pan Marcin Gałkiewicz wielokrotnie pomagał na całym świecie. Jest wolontariuszem w Medycznym Zespole Ratunkowym Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej certyfikowanym przez WHO, realizującym medyczne misje ratunkowe na całym świecie. Nasz pracownik uczestniczył m.in. w misjach w Ugandzie, Palestynie, Kirgistanie, Tadżykistanie oraz Gruzji.

Gratulujemy serdecznie!

nasz pracownik Marcin Gałkiewicz

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.