Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego 4th International Conference of PhD Students of the Nursing Study Program zachęcamy doktorantów oraz młodych naukowców do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca br. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować w terminie do 5 marca 2023 r.

4th International Conference of PhD Students to międzynarodowa konferencja dla doktorantów i młodych naukowców z Dziedziny Nauk o Zdrowiu.

NAJWAŻNIEJSZE TERMINY:

5 marca 2023 r. – przedłużony termin rejestracji na konferencję
19 marca 2023 r. – nadsyłanie abstraktów
26 marca 2023 r. – zatwierdzenie abstraktów
31 marca 2023 r. – opłata konferencyjna
15-16 czerwca 2023 r. – data konferencji

W ramach wydarzenia przeprowadzone zostaną także warsztaty w języku angielskim z recenzowania artykułów naukowych (15.06.2023 r.). Prelegentem będzie Alvisa Palese (Udine, Włochy). Zapisy na warsztaty możliwe są tylko dla osób zarejestrowanych na konferencję. Formularz online zostanie przesłany indywidualnie na adresy mailowe. Warsztaty będą certyfikowane – każda osoba otrzyma zaświadczenie o udziale w warsztacie. W materiałach pokonferencyjnych zaplanowane jest wydanie książki abstraktów.

Oficjalna strona konferencji - http://www.phdconference.umlub.pl/

Formularz rejestracyjny - https://forms.gle/LeVMJtjmUv7LV8WJA

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100088461261283

 

Nursing Students Conference - Invitation

logo umlub granatowe

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.