Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów, pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Politechniki Śląskiej oraz wszystkie osoby zainteresowane do udziału w wykładzie prof. Cecilii Mascolo pt. „Wearables and health care applications”, który odbędzie się 21 listopada, w ramach projektu pt. „Digital applications in cardiovascular medicine. Wykłady i konsultacje dla studentów, doktorantów i pracowników naukowych III Katedry Kardiologii Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach”.

Jeżeli ciekawią cię sposoby na wykorzystanie technologii mobilnych w badaniach naukowych oraz leczeniu pacjentów, serdecznie zapraszamy do wysłuchania Pani Profesor!

Profesor Cecilia Mascolo dysponuje unikatową w skali świata wiedzą z zakresu biomarkerów głosowych i aplikacji mobilnych. Jest głównym badaczem w badaniu wykorzystującym sztuczną inteligencję i rozwiązania mobilne do analizy objawów u pacjentów diagnozowanych w kierunku COVID-19. Na co dzień Pani Profesor pracuje jako Director of Centre for Mobile, Wearable Systems and Augmented Intelligence na Uniwersytecie Cambridge.

Aby wziąć udział, o godzinie 11:00 wejdź na platformę YouTube: https://youtu.be/D63fpHhAC4M

Projekt „Digital applications in cardiovascular medicine. Wykłady i konsultacje dla studentów, doktorantów i pracowników naukowych III Katedry Kardiologii Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” na lata 2022-2024.

Masz pytania?

Osoba odpowiedzialna w sprawach administracyjno-technicznych: Joanna Rozbicka-Seman – Centrum Transferu Technologii SUM , tel. 32 208 36 40, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..