Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

Logo konferencji Profilaktyka w Medycynie

W dniu 21 października 2022 roku odbędzie się XIX Konferencja „Profilaktyka w Medycynie". Konferencja będzie prowadzona w formie hybrydowej. Miejscem Konferencji jest Aula Uniwersytecka im. Prof. W. Zahorskiego w Katowicach-Ligocie. Będzie również możliwość prezentacji doniesień oraz śledzenia obrad w internecie poprzez specjalny kanał youtube, z bezpośrednim przekazem online. JM Rektor SUM prof. dr hab.n.med. Tomasz Szczepański objął Honorowym Patronatem to wydarzenie. Konferencja uzyskała wsparcie ze strony Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Doskonała Nauka".

Celem Konferencji jest propagowanie zasad promocji zdrowia oraz profilaktyki pierwotnej i wtórnej schorzeń z różnych dziedzin medycyny. Prezentowane będą oryginalne wyniki badań własnych studentów i doktorantów, a także rekomendacje towarzystw naukowych oraz praktyczne tematy z zakresu codziennej praktyki medycznej.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową naszej Uczelni. Do 6 października istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia przez studentów i doktorantów streszczeń prac oryginalnych, które po ocenie recenzentów zostaną zakwalifikowane do programu Konferencji.

Logowanie na stronę konferencji: https://profilaktykawmedycynie.sum.edu.pl

Życzymy dobrego odbioru Konferencji oraz satysfakcji z zapoznania się z programem naukowym.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego

Prof. dr hab. Zbigniew Gąsior