Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
obraz dekoracyjny do wiadomości

Z okazji otwarcia nowego budynku Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz odsłonięcia popiersi pionierów i twórców SCCS chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert „MOJE SERCE TO JEST MUZYK", który odbędzie się w dniu 3 października 2022 r. o godz. 19:00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Koncert zadedykowany będzie całej społeczności Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz jego Przyjaciołom. Na koncert zapraszamy z osobą towarzyszącą.

W wydarzeniu udział wezmą wspaniali artyści, którzy z tej okazji przygotowali specjalny program. Będą to: Kamil Bednarek, Ania Rusowicz, Monika Borzym, Natalia Niemen, Danuta Błażejczyk i Krzysztof Kiljański.

Podczas premierowego występu poznamy nowe aranżacje kompozycji, których słuchało kilka pokoleń Polaków. Każda z nich ma inną wymowę, ale łączy je jedno przesłanie - SERCE.

Partnerem koncertu jest Fundacja BGK im. J.K. Steczkowskiego.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o przesłanie ilości osób chętnych do udziału w koncercie do 26.09.br. (poniedziałek) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Nazwiska chętnych do udziału w koncercie należy podać pod numer 32 2083548 u p. Sylwii Jachimczyk

 

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.