Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

En

obraz dekoracyjny do wiadomości

Szanowni Państwo, Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku,

z przyjemnością zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2022/2023, która odbędzie się:

• 18 października o godz. 16.00 (Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu)
  • 19 października o godz. 10.00 (Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu)
  • 19 października o godz. 14:00 (Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach)

W przypadku słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zabrzu obowiązują zapisy. Zgłaszać należy się do budynku Dziekanatu Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu, Plac Traugutta 2, IV piętro, pokój 406, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00. W Sosnowcu zapisy odbywają się w budynku kampusu A, pokój nr 013 w godz. 9.00-14.00.

Słuchaczy posiadających legitymację UTW prosimy o jej przyniesienie na inaugurację. Aktualnie, zgodnie z Zarządzeniem nr 175/2020 z dn. 6.10.2020r JM Rektora, opłata wpisowa wynosi 5 zł., a opłata roczna wynosi 25 zł. Ww. opłaty dotyczą wszystkich, zarówno stałych, jak i nowych słuchaczy.

Do zobaczenia 18 i 19 października!