Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

XI Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie z Wydawnictwa Termedia do udziału w Konferencji Naukowej pt.:”XI Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej”, która odbędzie się w dniu 14-16 października 2022 rokuwe Wrocławiu.

Lekarze z całego kraju kolejny raz spotkają się we Wrocławiu, by poszerzać swoją wiedzę i rozmawiać o problemach, jakich doświadczają w pracy z pacjentami.
W specjalnie przygotowanym programie znajdują się tematy najważniejsze z punktu widzenia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Tematyka Kongresu:

• Astma i POCHP – opieka nad pacjentem w POZ
  • Choroby tarczycy
  • Co nowego w szczepieniach?
  • Medycyna w podróży
  • Opieka koordynowania w POZ
  • Opieka wspierająca i leczenie bólu w POZ
  • Otyłość – możliwość działania w POZ
  • Pacjent chory onkologicznie
  • Przewlekła choroba nerek
  • Psychiatria dla lekarzy rodzinnych
  • Sesja diabetologiczna
  • Wybrane problemy kardiologiczne w POZ. Koordynacja opieki
  • Zagadnienia prawne w pracy lekarza rodzinnego

Szczegółowy program wydarzenia wraz z cennikiem dostępny jest na stronie:https://www.termedia.pl/Konferencja-XI-KONGRES-POLSKIEGO-TOWARZYSTWA-MEDYCYNY-Intro,1756,19814.html.

Wszystkie zgłoszenia należy kierować poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na ww. stronie internetowej.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.