Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Zapraszamy na konferencję EuroScience Open Forum 2022 Regional Site, która odbędzie się 15 lipca 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Wydarzenie poświęcone jest kluczowym dla przyszłości świata badaniom naukowym i innowacjom, podejmującym dialog na temat nauki, technologii, polityki i społeczeństwa. Tegorocznym gospodarzem jest Europejskie Miasto Nauki – holenderskie Leiden.

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach wraz z Akademią Wychowania Fizycznego poprowadzi jeden z paneli pn.: Live Life! Get the most of your time – Innovation in chronic disease prevention, którego moderatorem będzie prof. dr hab. n. med. Piotr Rozentryt.

Konferencji towarzyszą również wydarzenia dodatkowe związane z kształceniem w Szkołach Doktorskich, w których panelistami będą m.in. prof. dr hab. n. med. Agata Stanek – Dyrektor Szkoły Doktorskiej SUM oraz prof. dr hab. n.med. Edward Wylęgała- Prorektor ds. Rozwoju i Transferu Technologii SUM :

Doctoral School Conference:

Panel I: Aspekty prawne funkcjonowania szkół doktorskich
Panel II: Modele kształcenia w szkołach doktorskich
Panel III: Doktoraty wdrożeniowe

Najważniejsze informacje dotyczące ESOF 2022 Regional Site znajdują się na stronie internetowej pod adresem: https://www.esof.eu/katowice-regional-site/

Udział w konferencji jest bezpłatny (stacjonarnie lub on-line).

Rejestracja obowiązkowa dla uczestników do dnia 08.07.2022 r.