Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

W tragicznym wypadku zginęła nasza Studentka Katarzyna Zapała. Żegnają ją Studenci Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu, w tym Koleżanki i Koledzy z Jej grupy.   

„Kasia była naszym chodzącym aniołem, nikt tylu komplementów nie rozdawał, potrafiła każdego zarazić dobrym humorem i zawsze wychodziła do ludzi z sercem na dłoni, przekochana i bezinteresowna, widziała w ludziach tylko piękno. Uśmiech nigdy nie opuszczał jej twarzy. Zawsze umiała powiedzieć coś od serca by podnieść innych na duchu, nie było osoby którą by nie darzyła jej sympatią, po prostu biła od niej dobroć, a gdy coś mówiła to miała taki śpiewający ton głosu, którego nie da się zapomnieć. Ciągle towarzyszył jej nieposkromiony zapał do nauki i chęć zdobywania wiedzy z zakresu stomatologii, co inspirowało wielu innych do nauki. Tęsknimy za nią strasznie i jest to ogromna niesprawiedliwość, z którą nie umiemy się pogodzić, że akurat naszą Kasię musiało coś tak okropnego spotkać, ale mimo wszystko dziękujemy losowi, że chociaż mieliśmy okazję się poznać i przeżyć te 3 wspólne lata, bo nigdy ich nie zapomnimy i nigdy nie zapomnimy naszej przyjaciółki Kasi.”

W imieniu całej Społeczności Akademickiej, Władz Uczelni i Wydziału bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.