Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

W imieniu Polskiego Towarzystwa Inżynierii Medycznej, Katedry Protetyki i Materiałoznawstwa Stomatologicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Zakładu Stomatologii Ogólnej Katedry Stomatologii Odtwórczej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Katedry Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych Politechniki Śląskiej, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Oddział Śląski serdecznie zapraszamy na XX KONFERENCJĘ BIOMATERIAŁY I MECHANIKA W STOMATOLOGII, która odbędzie się w dniach 13 - 16 października 2022 r. w Ustroniu.

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych wyników badań naukowych oraz wymiana pomysłów, wiedzy i doświadczeń naukowców, badaczy i klinicystów w zakresie:

  • technik wytwarzania i oceny właściwości biomateriałów i materiałów stomatologicznych,
  • rezultatów klinicznych stosowania nowych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych stosowanych w obszarze stomatologii i chirurgii twarzowo – szczękowej,
  • zastosowania i funkcjonowania biomateriałów w środowisku żywego organizmu,
  • biomechaniki układu stomatognatycznego,
  • oceny biologicznej materiałów stosowanych w stomatologii i chirurgii,
  • rozwoju nowych technologii przetwarzania,
  • inżynierii powierzchni materiałów stomatologicznych,
  • właściwości materiałów

przeciwdrobnoustrojowych i nośników leków.


Zgłoszenia udziału w konferencji należy przesyłać do dnia 30.06.2022 r. Formularz zgłoszenia na stronie internetowej konferencji: www.biomatmechstom.pl

Koszt udziału (opłata konferencyjna, wyżywienie, udział w uroczystej kolacji oraz zakwaterowanie) wynosi 1.350 zł (pokój dwuosobowy) lub 1.500 zł (pokój jednoosobowy).


Wpłaty należy uiścić na konto bankowe:

Polskie Towarzystwo Inżynierii Medycznej

ul. Hubera 2
41-800 Zabrze
ING o/Katowice
31 1050 1214 1000 0022 4418 2917

 

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.