Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
logo .PROT

Projekt Zespół Angelmana wraz z .PROT sp. z o.o. ogłasza nabór wniosków o przyznanie Stypendium im. Napoleona Cybulskiego, które przeznaczone jest dla studentów i doktorantów studiujących na kierunkach medycznych, biomedycznych i pokrewnych.

Celem Stypendium jest wspieranie wybitnych polskich młodych studentów, którzy chcą by prowadzone przez nich badania miały także wymiar społeczny. W ramach stypendium stypendysta będzie uczestniczyć w projekcie badania populacyjnego chorych na zespół Angelmana w Polsce.

Stypendium będzie wypłacane przez trzy miesiące w kwocie 2000 zł miesięcznie brutto. Czas trwania stypendium to 04.07.2022 – 30.09.2022.
Nabór wniosków będzie prowadzony w terminie do dnia 19 czerwca 2022 r. do godz. 20:00.
Wnioski będą zbierane w formie elektronicznej przez formularz (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScH340PwgvjSMQz3oltTjIQpLz6viGaq9L0YbAyKO2xMFF5jg/viewform).
Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy on-line odbywające się w tygodniu 20 - 24 czerwca 2022 r. w terminie uzgodnionym z kierownikiem projektu.
Wyniki rekrutacji zostaną przesłane drogą mailową w terminie do 25 czerwca 2022 r.
Stypendium będzie wypłacane w formie umowy o dzieło zawieranej każdorazowo na okres miesiąca przez trzy miesiące.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z dr Kacprem Łukasiewiczem pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://sites.google.com/dotprot.com/dotprot/projekt-zesp%C3%B3%C5%82-angelmana/stypendium-im-napoleona-cybulskiego

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.