Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

logo .PROT

Projekt Zespół Angelmana wraz z .PROT sp. z o.o. ogłasza nabór wniosków o przyznanie Stypendium im. Napoleona Cybulskiego, które przeznaczone jest dla studentów i doktorantów studiujących na kierunkach medycznych, biomedycznych i pokrewnych.

Celem Stypendium jest wspieranie wybitnych polskich młodych studentów, którzy chcą by prowadzone przez nich badania miały także wymiar społeczny. W ramach stypendium stypendysta będzie uczestniczyć w projekcie badania populacyjnego chorych na zespół Angelmana w Polsce.

Stypendium będzie wypłacane przez trzy miesiące w kwocie 2000 zł miesięcznie brutto. Czas trwania stypendium to 04.07.2022 – 30.09.2022.
Nabór wniosków będzie prowadzony w terminie do dnia 19 czerwca 2022 r. do godz. 20:00.
Wnioski będą zbierane w formie elektronicznej przez formularz (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScH340PwgvjSMQz3oltTjIQpLz6viGaq9L0YbAyKO2xMFF5jg/viewform).
Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy on-line odbywające się w tygodniu 20 - 24 czerwca 2022 r. w terminie uzgodnionym z kierownikiem projektu.
Wyniki rekrutacji zostaną przesłane drogą mailową w terminie do 25 czerwca 2022 r.
Stypendium będzie wypłacane w formie umowy o dzieło zawieranej każdorazowo na okres miesiąca przez trzy miesiące.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z dr Kacprem Łukasiewiczem pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://sites.google.com/dotprot.com/dotprot/projekt-zesp%C3%B3%C5%82-angelmana/stypendium-im-napoleona-cybulskiego