Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

Logo ICONST

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie od Komitetu Organizacyjnego Konferencji ICONST do udziału w Konferencji Naukowej pt.:”5th International Conferences on Science and Technology”, która odbędzie się w formie hybrydowej w dniu 7-9 września 2022 rokuw Budvie (Czarnogóra).

Konferencje ICONST będą organizowane w sposób hybrydowy, co umożliwi uczestnikom zarówno fizyczne, jak i online uczestnictwo. Wniosek  o rejestrację należy złożyć do 30 lipca 2022 r.

Tematem Konferencji będzie „Nauka na rzecz zrównoważonej technologii”.
   ICONST oferuje trzy różne sympozja tematyczne:

• Międzynarodowa Konferencja Nauk Inżynieryjnych i Technologii
  • Międzynarodowa Konferencja Nauk o Życiu i Technologii
  • Międzynarodowa Konferencja Nauk Przyrodniczych i Technologii

Szczegółowy program wydarzenia mogą Państwo pobrać na stronie  http://www.iconst.org/Page/programs   Wszystkie zgłoszenia należy kierować poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej: http://www.iconst.org/Page/Submission.

Konferencja odbywać się będzie w języku angielskim.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.