Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

En

logo NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

STUDENCI Z UKRAINY !!!

Studentów uczelni działającej na terytorium Ukrainy, którzy:

1. posiadają obywatelstwo ukraińskie
  2. przybyli do Polski po 24 lutego 2022 r.
  3. posługują się językiem angielskim na poziomie minimum B1
  4. docelowo planują kontynuować studia w Polsce na kierunkach medycznych prowadzonych w języku angielskim

zapraszamy w ramach Programu „Solidarni z Ukrainą" na bezpłatny kurs języka angielskiego medycznego, a następnie kurs przygotowawczy

W zakresie projektu finansowanego z Narodowego Centrum Wymiany Akademickiej NAWA będziesz realizował następujące działania, których celem w szczególności jest:

• kurs języka angielskiego medycznego - wyrównanie poziomu wiedzy i umiejętności posługiwania się językiem angielskim medycznym, którego znajomość jest niezbędna dla studentów nieposługujących się językiem polskim,
  • kurs przygotowawczy - przygotowanie uczestników do podjęcia studiów i uzupełnienie wiedzy z różnych przedmiotów w zakresie wymaganym na konkretnym kierunku studiów.

Intensywne szkolenie w ramach powyższych kursów w okresie
od 30 maja 2022 r. do 30 września 2022 r.
przygotuje Cię do podjęcia studiów w Polsce prowadzonych w języku angielskim.

/zajęcia mogą się odbywać w każdym dniu tygodnia, ilość zajęć łącznie: 240 godzin dydaktycznych/

Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twój udział w zajęciach.
Dodatkowo dla uczestników jest przewidziane stypendium (warunkiem jest regularne uczestnictwo w zajęciach).

Jeżeli jesteś zainteresowany wypełnij Formularz zgłoszeniowy:
link: https://sf.sum.edu.pl/KjtTRgry

O zakwalifikowaniu do udziału w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA DO 29.05.2022 r. do godziny 20:00

STUDENTS FROM UKRAINE !!!

Students of a university operating on the territory of Ukraine who:

1. have Ukrainian citizenship
  2. came to Poland after February 24, 2022
  3. can speak English at B1 level minimum
  4. are planning to continue their studies in Poland at medical faculties in English

are invited, within the framework of the "Solidarity with Ukraine" Program, to participate in a free medical English language course, followed by a preparatory course

Within the scope of the project financed by the NAWA National Center for Academic Exchange, you will carry out the following activities, aimed in particular at:

• medical English language course - to level up the level of knowledge and skills in medical English, the knowledge of which is essential for students who do not speak Polish,
  • preparatory course - preparing participants for studies and supplementing their knowledge of various subjects within the scope required for a specific field of study.

Intensive training in the above courses in the period
from May 30, 2022 to September 30, 2022
will prepare you for studies in Poland conducted in English.
/classes can be held on any day of the week, number of classes in total: 240 didactic hours/

At the end of the course you will receive a certificate confirming your participation in the classes.

In addition, participants will receive a scholarship (the condition is regular participation in classes).

If you are interested, please fill out the Application Form:
link: https://sf.sum.edu.pl/KjtTRgry
Qualification to participate in the project is determined by the order of applications.