Z ogromną radością ogłaszamy, że w dniach 13 – 14 maj 2022 r. odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa – II Śląskie Dni Okulistyczne „Okulistyka w Kropelce”! Dodatkowo cieszy fakt, że wydarzenie będzie miało miejsce w formie stacjonarnej w Katowicach, po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19.

Organizatorami naukowymi konferencji są:

Klinika Okulistyki Katedry Okulistyki WNM w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Klinika Okulistyki Dziecięcej Katedry Okulistyki WNM w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Oddziały Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. Prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby te dwa dni konferencji dostarczyły jej uczestnikom wielu możliwości nauki i rozwoju. Wiedzę będzie można czerpać od znamienitego grona ekspertów – gości i gospodarzy, z Polski i z zagranicy. Ponadto będzie możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy okulistami, a zaproszonymi specjalistami z dziedzin alergologii oraz anestezjologii i intensywnej terapii, podczas specjalnie zorganizowanych sesji interdyscyplinarnych. Konferencja będzie też bogata w liczne warsztaty i kursy naukowo-szkoleniowe, sesje plakatową, a także sesję filmową wieńczącą pierwszy dzień obrad.

Wszystkich zainteresowanych II Śląskimi Dniami Okulistycznymi „Okulistyką w Kropelce” serdecznie zapraszamy! Szczegóły są dostępne na stronie internetowej wydarzenia.

Strona wydarzenia: https://sdo2022.icongres.pl/