Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

W imieniu Fakultet za Biznis i Turizam (FBT-Budva) serdecznie zapraszamy na 5th ICONST Conferences, która odbędzie się w dniach 7-9 września 2022 r.
w Budvie/CZARNOGÓRZE
, w formie hybrydowej (online i fizyczne). Językiem konferencji jest język angielski.

Tematem konferencji ICONST będzie "Nauka na rzecz zrównoważonej technologii".

ICONST oferuje trzy różne sympozja tematyczne:

• Międzynarodowa Konferencja Nauk Inżynieryjnych i Technologii;
  • Międzynarodowa Konferencja Nauk o Życiu i Technologii;
  • Międzynarodowa Konferencja Nauk Przyrodniczych i Technologii.

Wniosek o rejestrację online i fizyczną należy złożyć do 30 lipca 2022 r.

Szczegółowe informacje o konferencji i opłatach znajdują się na stronie: http://www.iconst.org/

Wszelkie pytania prosimy kierować na: mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.