Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
plakat liderzy ochrony zdrowia

Zostań Liderem Ochrony Zdrowia

Do 30 maja trwa rekrutacja do 9. Edycji Liderów Ochrony Zdrowia. To jeden z flagowych programów Fundacji im. Lesława Pagi, którego celem jest pomoc w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom i absolwentom. Tym, którzy nie tylko chcą rozwijać się w sektorze ochrony zdrowia, ale mają potencjał, by zostać przyszłymi managerami, zarządzającymi podmiotami i instytucjami, jednocześnie będącymi ludźmi otwartymi na innowacje i wyzwania.

 

Czy można to zrobić lepiej?

Aktualna sytuacja sektora ochrony zdrowia w Polsce i na świecie nie jest dobra. Od lat mierzymy się z narastającymi problemami, a trwająca pandemia dołożyła kolejne. Dlatego też w tym roku, uczestnicy programu zajmą się zagadnieniem efektywności systemu i razem spróbują odpowiedzieć na kluczowe pytanie „Czy można zrobić to lepiej?”. Uczestnicy tegorocznej edycji będą szukać praktycznych rozwiązań problemów, z którymi boryka się aktualnie sektor ochrony zdrowia, sprawdzą jak z problemami radzą sobie inne kraje, a jak rozwiązują je prywatne firmy.


Hybrydowa formuła

Ostatnie dwa lata zmusiły programy Fundacji im. Lesława A. Pagi do przeniesienia zajęć w przestrzeń online, jednak w tym roku warsztaty zostaną przeprowadzone w formie hybrydowej, z częścią spotkań zrealizowanych stacjonarnie w Warszawie. Pewne rzeczy jednak nie muszą się zmieniać – uczestnikom stale gwarantowana jest najwyższa jakość. Liderzy Ochrony Zdrowia to przede wszystkim intensywny kurs oparty o wiedzę merytoryczną, ale nie zabraknie także szansy na rozwinięcie swoich kompetencji biznesowych, spotkań z liderami sektora ochrony zdrowia, warsztatów, zajęć z przedstawicielami firm partnerskich, a także z Alumnami poprzednich edycji.


Jak się uczyć, to od najlepszych

Liderzy Ochrony Zdrowia co roku współpracują z jednymi z najlepszych firm na rynku, dzięki czemu mogą zapewnić zajęcia najwyższej jakości. Tematy, które poruszone zostaną podczas tegorocznej edycji to min.: finansowanie sektora ochrony zdrowia, optymalizacja rozwoju kadry medycznej, infrastruktura i zarządzanie placówkami, innowacje i nowe technologie czy kształtowanie kompetencji lidera ochrony zdrowia. Ponadto uczestnicy będą pracować nad umiejętnościami miękkimi ucząc się negocjacji czy wystąpień publicznych. Partnerem strategicznym 9. edycji po raz kolejny będzie Grupa Scanmed.


Jak dołączyć do Programu?

Co roku do programu zgłaszają się setki studentów z całej Polski. Do programu dostaje się jednak jedynie 30 z nich. Stypendyści nie tylko biorą udział w intensywnych szkoleniach, ale także stają się częścią wyjątkowej społeczności liderów, alumnów programów Fundacji im. Lesława A. Pagi.

Każdy uczestnik programu zostaje także Alumnem Fundacji, a tym samym dołącza do społeczności zrzeszającej wyjątkowych młodych liderów, którzy chcą wspólnymi siłami kształtować przyszłość.


Na zgłoszenia Fundacja czeka do 30 maja.


Więcej informacji: https://paga.org.pl/co-robimy/programy/liderzy-ochrony-zdrowia-ix-edycja/

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.