Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Szanowni Państwo,

w związku z Umową Dwustronną o Współpracy zawartą pomiędzy Państwowym Instytutem Medycznym w Samarkandzie (Uzbekistan), a Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach, zapraszamy do udziału w 76. Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej "Osiągnięcia Medycyny i Farmacji Stosowanej" oraz II Międzynarodowej Olimpiadzie "Mistrzostwo estetycznej odbudowy w stomatologii" (stomatologia lecznicza), organizowanych przez Państwowy Instytut Medyczny w Samarkandzie, które odbędą się w formie hybrydowej (stacjonarnie i on-line) w dniach 20-21 maja 2022 roku.

Konferencja jest dedykowana dla studentów oraz młodych naukowców Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zainteresowanych poruszaną problematyką.

Głównymi kierunkami tematycznymi konferencji będą takie zagadnienia jak:

- Współczesne osiągnięcia medycyny podstawowej,

- Aktualne zagadnienia medycyny klinicznej i zapobiegawczej,

- Priorytetowe obszary nauki i praktyki farmaceutycznej.

Udział w konferencji jest dozwolony w następujących formach:

- stacjonarna: prezentacja pracy dyplomowej (wystąpienie ustne), udział w dyskusji nad wystąpieniami;

- korespondencyjna: publikacja pracy dyplomowej.

Zgłoszone prace zostaną opublikowane za darmo w międzynarodowym recenzowanym czasopiśmie uznanym przez Wyższą Komisję Atestacyjną Republiki Uzbekistanu: "Problemy Biologii i Medycyny" (w specjalnym numerze publikacji naukowej).

Zgłoszenia udziału w konferencji, a także abstraktów wystąpień należy przesyłać do Komitetu Organizacyjnego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia do 1 maja 2022 r., poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w załączonym pliku.

Udział w II Międzynarodowej Olimpiadzie "Mistrzostwo estetycznej odbudowy w stomatologii" mogą zgłaszać studenci uczelni medycznych na kierunkach związanych ze stomatologią leczniczą.

Zgłoszenia udziału w Olimpiadzie należy przesyłać do Komitetu Organizacyjnego pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie do dnia do 1 maja 2022 r., poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w załączonym pliku, gdzie znajdą Państwo również szczegółowe informacje na temat Olimpiady, w tym wymagania dla uczestników.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w Olimpiadzie w trybie online, należy zarejestrować się na stronie internetowej, korzystając z linku https://olymp.sammu.uz/  

Serdecznie zachęcamy do udziału w organizowanych wydarzeniach.

 

Do pobrania:

Informacje o wydarzeniach

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.