Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

Szanowni Państwo,

w związku z Umową Dwustronną o Współpracy zawartą pomiędzy Państwowym Instytutem Medycznym w Samarkandzie (Uzbekistan), a Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach, zapraszamy do udziału w 76. Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej "Osiągnięcia Medycyny i Farmacji Stosowanej" oraz II Międzynarodowej Olimpiadzie "Mistrzostwo estetycznej odbudowy w stomatologii" (stomatologia lecznicza), organizowanych przez Państwowy Instytut Medyczny w Samarkandzie, które odbędą się w formie hybrydowej (stacjonarnie i on-line) w dniach 20-21 maja 2022 roku.

Konferencja jest dedykowana dla studentów oraz młodych naukowców Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zainteresowanych poruszaną problematyką.

Głównymi kierunkami tematycznymi konferencji będą takie zagadnienia jak:

- Współczesne osiągnięcia medycyny podstawowej,

- Aktualne zagadnienia medycyny klinicznej i zapobiegawczej,

- Priorytetowe obszary nauki i praktyki farmaceutycznej.

Udział w konferencji jest dozwolony w następujących formach:

- stacjonarna: prezentacja pracy dyplomowej (wystąpienie ustne), udział w dyskusji nad wystąpieniami;

- korespondencyjna: publikacja pracy dyplomowej.

Zgłoszone prace zostaną opublikowane za darmo w międzynarodowym recenzowanym czasopiśmie uznanym przez Wyższą Komisję Atestacyjną Republiki Uzbekistanu: "Problemy Biologii i Medycyny" (w specjalnym numerze publikacji naukowej).

Zgłoszenia udziału w konferencji, a także abstraktów wystąpień należy przesyłać do Komitetu Organizacyjnego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia do 1 maja 2022 r., poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w załączonym pliku.

Udział w II Międzynarodowej Olimpiadzie "Mistrzostwo estetycznej odbudowy w stomatologii" mogą zgłaszać studenci uczelni medycznych na kierunkach związanych ze stomatologią leczniczą.

Zgłoszenia udziału w Olimpiadzie należy przesyłać do Komitetu Organizacyjnego pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie do dnia do 1 maja 2022 r., poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w załączonym pliku, gdzie znajdą Państwo również szczegółowe informacje na temat Olimpiady, w tym wymagania dla uczestników.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w Olimpiadzie w trybie online, należy zarejestrować się na stronie internetowej, korzystając z linku https://olymp.sammu.uz/

Serdecznie zachęcamy do udziału w organizowanych wydarzeniach.

Do pobrania:

Informacje o wydarzeniach